Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"30. léta 20. století, zlato bílé, hmotnost 3,24 g btto, ryzost 585/000, osazen kultivovanou perlou a dvanácti brilianty o celkové hmotnosti cca 0,60 ct, velikost 54, opatřeno ČS puncovní značkou."